Raspored

Raspored

 

 

Predavanja stranih predavača mogla su se pratiti na nekoliko lokacija na festivalu: u glavnoj dvorani, streaming na RTL play-u, streaming ispred dvorane, streaming u kafiću na terasi restorana L, streaming u Lone Clubu uz piće, pa čak i u bazenu!

 

28.3. (četvrtak)

DK lounge
15:00 - 16:00 Spark the Conversation Women Leading the Change: Make Each Other Shine
POWERED BY HEP
Domaćice: Andrea Štimac (HURA), Swati Battacharya (FCB Ulka) i Ana Burazer (Intimina)
16:15 - 17:00 PR Anti-masterclass Zeznuli smo. Kako smo mogli bolje?
Voditeljice: Violeta Colić i Kristina Laco (Komunikacijski ured Colić, Laco i partneri)
Sudionici: Davor Bruketa (B&Ž&G), Boška Trbojević (Coca-Cola HBC Adria), Anja Linić (Agrokor) i Dubravka Jusić (Agrokor)
17:30 - 18:30 PPP [Piva Poslije Programa]: Digipič
Domaćini: Daniel Ackermann (Degordian) i Vanja Bertalan (web.burza)
Quickie u Šumici Powered BY Addiko bank
15:45 - 16:10 Q&A Quickie s Jessicom Chapplow
E-commerce and Emerging Platforms, Wavemaker Global (UK)
16:40 - 17:00 Q&A Quickie sa Steveom Vranakisom
Executive Creative Director, Google Creative Lab (UK)
& more
12:00 - 17:15 Lobby Gledajte predavanja u horizontali - Silent Stage
12:00 - 18:00 (Ba)zen Gledajte predavanja u bazenu
12:00 - 17:15 Lone club Gledajte predavanja u klubu
18:00 - 19:00 Wellness zona Sunset yoga with Lara Devine
22:00 - 05:00 Lone club Welcome Party: Četvrtak je mali petak
DJs Rea & DeAndre

29.3. (petak)

DVORANA B
11:15 - 11:45 Seminar za studente eGlup i eGluplji
POWERED BY Algebra
Voditelji: Vanja Šebek (Algebra) i Claudio Kramarić
12:00 - 12:30 Prezentacija Can AI Replace an Editorial Office for the Curation of Content?
POWERED BY influence.vision
12:45 - 13:30 Spark the Conversation Down by Law
POWERED BY HEP
Moderator: Krešimir Dominić (Komunikacijski laboratorij)
Sudionici: Ivana Žiljak (AZOP) i Alen Delić (Diverto/HUMS)
13:30 - 15:00 Stanka za ručak
15:00 - 16:00 Prezentacija Od storywritinga do brend co-creationa
POWERED BY Ascanius Media
Voditelj: Mitja Tuškej (Ascanius Media)
16:15 - 17:45 Prezentacije Effie finalista Effie - ideje koje djeluju
DK lounge
11:30 - 12:30 Seminar za studente Social 101: Produkcija sadržaja za društvene mreže
Voditelji: Fran Mubrin, Matko Buntić i Martina Gršković (404)
12:45 - 13:30 Radionica za studente PRodaj mi PRiču
POWERED BY Bernays
Voditeljica: Ivana Jelač (Edward Bernays University College)
13:30 - 15:00 Stanka za ručak
15:00 - 16:00 Seminar za studente Walking in Your Customer Shoes
Voditelji: Duje Kundid i Anton Plepel (SeekandHit)
16:15 - 17:15 Seminar za studente Zašto je agencija odlično mjesto za započeti karijeru
Voditeljice: Petra Murgić i Iva Majstorović (Degordian)
17:30 - 18:30 PPP [Piva Poslije Programa]: Cijeni li se kod nas dovoljno kreativa
Domaćica: Anđela Buljan Šiber (Izone)
Quickie u šumici POWERED BY Addiko bank
11:50 - 12:10 Q&A Quickie s Aaronom Sherinianom
Vice President, Global Communications Transformation, Philip Morris International
12:40 - 13:10 Q&A Quickie s Mattom Biespielom
Global Marketer, Advisor, Speaker, Global CMO, ex McDonald's, Visa, Olympics (USA)
13:30 - 15:00 Stanka za ručak
15:00 - 15:30 Q&A Quickie s Markom Earlsom
aka HERDmeister, Bestselling Author on Marketing and Behavioral Expert (UK) POWERED BY Hrvatski Telekom
15:55 - 16:20 Q&A Quickie s Ralphom Echemendiom
The Ethical Hacker (USA)
16:40 - 17:00 Q&A Quickie s Yifeiem Chaiem
Innovation Architect & Creative Director, UNIT9 (China/UK)
17:20 - 17:40 Q&A Quickie sa Che-Weiem Wangom
Designer, Architect & Artist, CW&T (USA)
& more
9:00 - 10:00 Wellness zona Morning yoga with Lara Devine
10:00 - 11:00 (L)okacija Druženje s medijima: press briefing za akreditirane medije
11:15 - 17:15 Lobby Gledajte predavanja u horizontali - Silent Stage
11:00 - 18:00 (Ba)zen Gledajte predavanja u bazenu
11:15 - 17:15 Lone club Gledajte predavanja u klubu

30.3. (subota)

DVORANA B
11:15 - 12:00 Priče preko granice Avanture u inozemstvu i druge anegdote
POWERED BY Hrvatska gospodarska komora
Voditelji: Nikola Žinić (B&Ž&G), Damir Ciglar (Imago), Daniel Ackermann (Degordian) i Albino Uršić (Real grupa)
12:15 - 13:30 Prezentacije Dobitnici Grand PRixa
POWERED BY HUOJ
13:30 - 15:00 Stanka za ručak
16:00 - 17:00 Seminar za studente Digitalizacija u budućnosti: što nas čeka?
Voditelji: Mirna Gjeri i Marko Jambrešić (Dentsu Aegis Network)
DK lounge
11:00 - 11:15 Prezentacije B-report
POWERED BY Marketing Magazin
11:30 - 12:15 Prezentacija Novi svijet je...
POWERED BY Algebra
Voditelji: Toni Milun (Algebra) i Joško Lokas
12:30 - 13:30 Seminar za studente Kako saznati što zapravo želiš raditi i kako oduševiti na intevjuu?
Voditeljice: Antonia Šakić i Nina Jocić (Universal McCann Zagreb)
13:30 - 15:00 Stanka za ručak
17:15 - 18:15 PPP [Piva Poslije Programa]: Growing from Falling
Domaćica: Karla Andrić (HDNP)
Quickie u šumici POWERED BY Addiko bank
11:40 - 12:00 Q&A Quickie s Alijem Alijem
Director, Good People Films (Egypt)
12:25 - 12:45 Q&A Quickie s Moon Ribas
Cyborg, Activist & Artist (Spain)
13:10 - 13:30 Q&A Quickie s Yousefom Tuqanom Tuqanom
Global Design & Innovation Principal Director and Digital Evangelist, Accenture Interactive (UK)
13:50 - 14:10 Q&A Quickie s Markom Adamsom
Vice President and Head of Innovation, VICE Media (UK)
14:10 - 15:00 Stanka za ručak
15:50 - 16:20 Q&A Sir Martin Sorrell
Executive Chairman, S4 Capital (UK)
& more
22:00 - 05:00 (L)okacija Tribute to Alen Balen